+48.774419369
 +48.502103428

W dniu 11.03.2017r. w Ząbkowicach Śląskich odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Kyokushin Karate z udzałem 105 zawodników z 17 ośrodków. Podczas turnieju odbyły się również walki w 8 kategoriach wg przepisów WKF. Opolski Klub Karate Kyokushin reprezentowali Agata Kozubowska, Michał Wachnicki i Wiktoria Ful.

W konkurencji kata juniorów młodszych Michał Wachnicki już od 1 rundy zdobywając znaczną przewagę nad przeciwnikami wywalczył 1 miejsce w kategorii.

Wiktoria Ful w kata juniorek po zakwalifikowaniu się do rundy finałowej, ostateczie zajęła 4 miejsce.

W kumite juniorek +60kg Wiktoria Ful w pierwszej walce spotkała się z zawodniczką z Leszna Zuzanną Sosnowska. Wiktoria aktywnie prowadziła walkę wykorzystując niskie kopnięcia i schodzenia na boki, co pozwoliło jej wygrać pojedynek. W finale zmierzyła się z zawodniczką z Wrocławia (Lamot) Agnieszką Śmiałkowska, z którą wygrała zdobywając waza-ari przez mawashi geri jodan.

Agata Kozubowska w kumite seniorek -60kg pierwszą walkę wygrała przez wskazanie sędziów z zawodniczką z Wrocławia (Lamot) Michaliną Wachowiak. W finale Agata zmierzyła się z Magdaleną Radzewicz z Tarnowa Opolskiego, z która wygrała zdobywając waza-ari mawashi geri jodan.