+48.774419369
 +48.502103428

W dniu 16 grudnia 2017 roku w Koszalinie odbyły się Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin Młodzieżowców i Juniorów. Wzięło w nich udział ponad 150 zawodników z całej Polski.
Opolski Klub Karate reprezentowały Agata Chaba i Wiktoria Ful oraz Shihan Mariusz Godoś w roli trenera i sędziego.

Wiktoria Ful w kategorii juniorek +60kg w pierwszej walce spotkała się z Emilią Gwiazdą ze Szczytna wygrywając przez wskazanie po dogrywce. W kolejnej walce Wiktoria wygrała w czasie podstawowym z zawodniczką z Rudy Śląskiej Martą Smagacz. W półfinale mimo aktywnej walki Wiktorii, zawodniczka z Przeworskiego Klubu Karate Kyokushin Karolina Barylak zdominowała ją fizycznie. Wiktoria ostatecznie zajęła 3 miejsce w kategorii.

Agata Chaba w kumite młodzieżowców +65kg w pierwszej walce spotkała się z Agnieszką Kostecką (A i S Sypień Wrocław), która po wykonaniu kilku niedozwolonych technik ręcznych na jodan uzyskała genten, co pozwoliło Agacie wygrać walkę. W walce półfinałowej Agata zmierzyła się z Beatą Opęchowską z Ostrołęki, która już na samym początku walki zdobyła przewagę wykonując mawashi geri jodan na waza-ari. Mimo ciągłej aktywności i lekkiej przewadze, Agacie nie udało się nadrobić straconego punktu. Agata zdobyła brązowy medal w kategorii.