+48.774419369
 +48.502103428

Opolski Klub Karate Kyokushin prowadzi zajęcia w trzech lokalizacjach w Opolu oraz siedmiu Opolskich miejscowościach. Poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram zajęć w punktach.



I. OPOLE - DOJO - ul. Chabrów 52 

GRUPY POCZĄTKUJĄCE:

1. Dzieci 5-8 lat
wtorki i czwartki
1600-1645
Prowadzący: Agata Kozubowska

2. Dzieci 9-12 lat
wtorki i czwartki
1700-1745
Prowadzący: Agata Kozubowska

3. Młodzież 13-17 lat
wtorki i czwartki 1800-1915
Prowadzący: Konrad Kozubowski

4. Dorośli (t-rex) +18 lat
wtorki i czwartki 1915-2100
Prowadzący: Artur Wiśniewski

GRUPY ZAAWANSOWANE:

1. Dzieci 5-8 lat
poniedziałki, środy, piątki 1600-1645
Prowadzący: Wiktoria Ful, Beata Szramiak, Kamil Stankiewicz



2. Dzieci 9-12 lat
poniedziałki, środy, piątki 1700-1755
Prowadzący: Konrad Kozubowski

3. Dzieci 13-17 lat
poniedziałki, środy, piątki 1800-1910
Prowadzący: Konrad Kozubowski

4. +17 lat
poniedziałki, środy, piątki 1915-2100
Prowadzący: Mariusz Godoś


II. OPOLE – Szkoła Podstawowa nr 2 (dawne PG 4), ul. 1 Maja 145


1. Grupa młodzieżowa

wtorki i czwartki 1830-2000

Prowadzący: Bogusław Wiśniewski


III KUP– Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. 1 Maja 6

Poniedziałki w godz. 1800-1930
Środy w godz. 1700-1830


Prowadzący: Przemysław Zdybek


IV OZIMEK - ul. Słowackiego 5 (sala przy Zespole Szkół Zawodowych przy warsztatach)

Poniedziałki i środy 1730-1915

Prowadzący: Bogusław Wiśniewski


V NIEMODLIN – Hala widowiskowo-sportowa, ul. Reymonta 11


Poniedziałki i środy w godz. 1715-1845
Prowadzący: Bartosz Wiśniewski


VI ŁUBNIANY – Szkoła Podstawowa, ul. Opolska 51


Wtorki i czwartki 1715-1845

Prowadzący: Bartosz Wiśniewski


VII CHRZĄSTOWICE– Hala Sportowa, ul. Polna 3

Wtorki i czwartki w godz. 1730-1900

Prowadzący: Mariusz Prochalski


VIII KADŁUB – Szkoła Podstawowa, ul. Powstańców Śląskich 26


Poniedziałki i piątki w godz. 1800-1900
Prowadzący: Artur Wiśniewski


IX TURAWA - Świetlica przy Urzędzie Gminy, ul. Opolska 39c

Poniedziałki i środy w godz. 1700-1800

Prowadzący: Kamil Stankiewicz