+48.774419369

Opolski Klub Karate Kyokushin prowadzi zajęcia w trzech lokalizacjach w Opolu oraz siedmiu Opolskich miejscowościach. Poniżej znajduje się szczegółowy harmonogram zajęć w punktach.



I. OPOLE - DOJO - ul. Chabrów 52 

GRUPY POCZĄTKUJĄCE:

1. Dzieci 5-9 lat
wtorki i czwartki
I grupa - 1600-1655
II grupa - 1700-1755
Prowadzący: Agata Kozubowska, Kamil Stankiewicz, Beata Szramiak

2. Młodzież +10 lat
wtorki i czwartki 1800-1925
Prowadzący: Artur Wiśniewski

3. Dorośli +16 lat
wtorki i czwartki 1900-2000
Prowadzący: Konrad Kozubowski

4. LADIES - karate dla kobiet
środy 1800-1900
Prowadzący: Agata Kozubowska



GRUPY ZAAWANSOWANE (KADRA):

1. Dzieci 8-10 lat
poniedziałki, środy, piątki 1700-1755
Prowadzący: Konrad Kozubowski, Agata Kozubowska



2. Młodzież 11-14 lat
poniedziałki, środy, piątki 1800-1925
Prowadzący: Konrad Kozubowski



3. +15 lat
poniedziałki, środy, piątki 1930-2115
Prowadzący: Mariusz Godoś



4. +30 lat (T-rex fighters)
wtorki, czwartki 1930-2115
Prowadzący: Artur Wiśniewski


II. OPOLE – Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Hubala 2
(sala środowiskowa w budynku gdzie mieści się świetlica)

Wtorki i czwartki w godz. 1600-1715
Prowadzący: Bogusław Wiśniewski


III. OPOLE – Szkoła Podstawowa nr 2 (dawne PG 4), ul. 1 Maja 145


1. Grupa młodzieżowa

wtorki 1800-1930
czwartki 1800-1930
Prowadzący: Bogusław Wiśniewski


IV KUP– Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. 1 Maja 6

Poniedziałki i czwartki w godz. 1800-1930

Prowadzący: Przemysław Zdybek, Agata Chaba


V OZIMEK

Zapisy w trakcie.
Wcześniejszy kontakt telefoniczny: 600217456

Prowadzący: Bogusław Wiśniewski


VI NIEMODLIN – Hala widowiskowo-sportowa, ul. Reymonta 11


Poniedziałki i środy w godz. 1700-1830
Prowadzący: Bartosz Wiśniewski


VII ŁUBNIANY – Szkoła Podstawowa, ul. Opolska 51


Wtorki 1715-1830
Czwartki w godz. 1730-1845

Prowadzący: Bartosz Wiśniewski


VIII DĘBSKA KUŹNIA– Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Wiejska 53


1. Dzieci

Wtorki i czwartki w godz. 1715-1800


2. Młodzież i dorośli

Wtorki i czwartki w godz. 1745-1915
Prowadzący: Mariusz Prochalski


IX KADŁUB – Szkoła Podstawowa, ul. Powstańców Śląskich 26


Poniedziałki i piątki w godz. 1800-1900
Prowadzący: Artur Wiśniewski


X TURAWA - Szkoła Podstawowa, ul. Opolska 47

Poniedziałki i środy w godz. 1700-1800

Prowadzący: Kamil Stankiewicz