MISTRZOSTWA MAKROREGIONU DOLNOŚLĄSKIEGO KYOKUSHIN KARATE (seniorzy, juniorzy młodsi)
SENIORZY
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG
1. GIERULA KAMIL ŚWIDNICA
2. GAJDOWSKI ADRIAN ŚWIDNICA
3. PELIKAŃSKI MARIUSZ ZĄBKOWICE ŚL.
3. URODA MARCIN OPOLE
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG
1. MATUSZEWSKI MATEUSZ KKK SIERADZ
2. CAŁKA BARTOSZ ŚWIDNICA
3. MORGA DARIUSZ WOŁÓW
3. ROŚTINSKI MARTIN CZECHY
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG
1. BUKOWY DANIEL ŚWIDNICA
2. KRUPA MARCIN DZIERŻONIÓW
3. KONIECZNY MATEUSZ KKK SIERADZ
3. OSIAL WIKTOR DZIERŻONIÓW
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG
1. BISZCZAK PAWEŁ LEGNICA
2. PALMOWSKI SZCZEPAN ŚWIDNICA
3. LAMOT BARTOSZ UKS WROCŁAW
3. RUDNICKI JÓZEF KKK WROCŁAW
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN
1. SYPIŃ SYLWESTER KKK WROCŁAW
2. WIŚNIEWSKI BARTOSZ OPOLE
3. KAWCZYŃSKI ADAM UKS WROCŁAW
3. OKRAJEK RADEK CZECHY
KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN
1. KRUPA KRZYSZTOF DZIERŻONIÓW
2. ZACHWIEJA PATRYK LEGNICA
3. BEREZA JAKUB WOŁÓW
3. PTASIŃSKI TOMASZ ZĄBKOWICE ŚL.
KATA MĘŻCZYZN
1. URODA MARCIN OPOLE
2. SZEFNER KRZYSZTOF GRODZISK WIELKOPOLSKI
3. ŚLIWA PAWEŁ WROCŁAW I
KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG
1. RADZIEWICZ ALEKSANDRA OPOLE
2. BRZÓZKA FLORENTYNA UKS WROCŁW
3. GABRYSIAK AGNIESZKA UKS WROCŁAW
3. PIETRZYK AGNIESZKA KOBIERZYCE
KUMITE KOBIET - KAT. OPEN
1. JANOCHA NATALIA KKK WROCŁAW
2. PIWOWARCZYK PATRYCJA ŚWIDNICA
3. BRZEZICKA ANNA UKS WROCŁAW
3. KALICIAK AGATA UKS WROCŁAW
KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN
1. JANOCHA NATALIA KKK WROCŁAW
2. MATUSIAK AGNIESZKA DZIERŻONIÓW
3. BRZÓZKA FLORENTYNA KKK WROCŁAW
3. SIELICKA AGNIESZKA WOŁÓW
KATA KOBIET
1. KIJAS MAJA KKK WROCŁAW
2. MATUSIAK AGNIESZKA DZIERŻONIÓW
3. JANOCHA KATARZYNA UKS WROCŁAW
JUNIORZY MŁODSI
Mężczyźni
Kobiety
KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. LEKKI KONTAKT -60 KG
1. GDULA ARKADIUSZ LEGNICA
2. PFEIFFER MATEUSZ LEGNICA
3. DYBAŚ TOMASZ DZIERŻONIÓW
3. ROGOWSKI MIKOŁAJ KKK SIERADZ
KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. LEKKI KONTAKT -65 KG
1. PŁKA GRZEGORZ ŚWIDNICA
2. DĄBROWSKI MATEUSZ LEGNICA
3. DANIELKO KAMIL OPOLE
3. RADZIEMSKI RAFAŁ KKK WROCŁAW
KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. LEKKI KONTAKT -70 KG
1. MICHEŃ SEBASTIAN TARNÓW OPOLSKI
2. CZERNIEJEWSKI SYLWESTER WROCŁAW I
3. BALASA WOJCIECH WOŁÓW
3. PIETRAS BARTŁOMIJ ZĄBKOWICE ŚL.
KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. LEKKI KONTAKT -75, + 75 KG
1. GABRYSIAK MARIUSZ KKK WROCŁAW
2. WOŹNIAK DANIEL ŚWIDNICA
3. PANIĄCZYK ROBERT LESZNO
3. WEJMAN PAWEŁ WROCŁAW I
KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH
1. GDULA ARKADIUSZ LEGNICA
2. STANKIEWICZ KAMIL OPOLE
3. PFEIFFER MATEUSZ LEGNICA
WALKI REŻYSEROWANE
1. GDULA ARKADIUSZ BISZCZAK PIOTR LEGNICA
2. KRUPA KRZYSZTOF KRUPA MARCIN DZIERŻONIÓW
3. DYBAŚ TOMASZ SASUŁA MICHAŁ DZIERŻONIÓW
KUMITE JUNIOREK MŁ. - KAT. LEKKI KONTAKT -55 KG
1. SKLORZ MAŁGORZATA TARNÓW OPOLSKI
2. WÓJCIK PAULINA KKK WROCŁAW
3. GDULA KAROLINA LEGNICA
3. POPCZYK JOANNA OPOLE
KUMITE JUNIOREK MŁ. - KAT. LEKKI KONTAKT +55 KG
1. GDULA ANITA LEGNICA
2. MARYNOWICZ SANDRA TARNÓW OPOLSKI
3. ADAMUSIAK DOROTA WOŁÓW
3. BANASIAK ALEKSANDRA KKK WROCŁAW
KATA JUNIOREK MŁODSZYCH
1. POPCZYK JOANNA OPOLE
2. URBANOWSKA EWELINA KKK WROCŁAW
3. KIELAN IWONA TARNÓW OPOLSKI
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1. ŚWIDNICA
2. KKK WROCŁAW
2. SIERADZ
3. LEGNICA