MISTRZOSTWA MAKROREGIONU DOLNOŚLĄSKIEGO KYOKUSHIN KARATE
SENIORZY
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG
1. GIERULA KAMIL ŚWIDNICA
2. KORUS PAWEŁ WROCŁAW I
3. KOŁODZIEJCZYK KAMIL SIERADZ
3. NOWAK ŁUKASZ GŁOGÓW
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG
1. BOSKO RADOVAN JAVORNIK
2. KOCHANY GRZEGORZ GŁOGÓW
3. KONIECZNY MATEUSZ SIERADZ
3. CAŁKA BARTOSZ ŚWIDNICA
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG
1. RADZIEWICZ WOJCIECH OPOLE
2. PIĄTOWSKI JAKUB SIERADZ
3. TROJNAR KRZYSZTOF WROCŁAW
3. TOMCZAK JAROSŁAW STRZELCE OPOLSKIE
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG
1. PIKUL JAN WROCŁAW
2. GIL MARCIN WROCŁAW
3. CHERUBIN TOMASZ WROCŁAW I
3. RUDNICKI JÓZEF ZĄBKOWICE
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN
1. BARTOSIEWICZ MAREK WROCŁAW I
2. TOMASZ MARCIN GŁOGÓW
3. POTYS JIRI PRAGA
3. SZIR ARKADIUSZ WROCŁAW
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR
1. MADEJ ROBERT WROCŁAW
2. CHORĄŻEWSKI ADAM WROCŁAW
3. KARCZMIT DARIUSZ OPOLE
KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT
1. KOCHANY GRZEGORZ GŁOGÓW
2. KRUPA MARCIN DZIERŻONIÓW
3. CHERUBIN TOMASZ WROCŁAW I
3. KĘDZIORA MIESZKO GŁOGÓW
KATA MĘŻCZYZN
1. KRUPA MARCIN DZIERŻONIÓW
2. ŚLIWKA PAWEŁ SIECHNICE
3. SZEFFNER KRZYSZTOF GRODZISK WLKP.
KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG
1. RADZIEWICZ ALEKSANDRA OPOLE
2. PIECHOWIAK EWELINA GŁOGÓW
3. DURINOVA VLADIMIRA PRAGA
3. KĘDZIORA MARIKA GŁOGÓW
KUMITE KOBIET - KAT. +55 KG
1. PROKOPIENIA NATALIA WROCŁAW
2. MARCZUK AGNIESZKA LEGNICA
3. PŁOWAŚ IWONA WROCŁAW
3. PUSTELNIK ŁUCJA WROCŁAW
KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT
1. MATUSIAK AGNIESZKA DZIERŻONIÓW
2. PIECHOWIAK EWELINA GŁOGÓW
3. PETRU VERONIKA SLAVICIN
3. ANCEROWICZ MAŁGORZATA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE
KATA KOBIET
1. MATUSIAK AGNIESZKA DZIERŻONIÓW
2. KIJAS MAJA WROCŁAW
3. PROKOPIENIA NATALIA WROCŁAW
JUNIORZY MŁODSI
Mężczyźni
Kobiety
KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -60 KG
1. PFEIFFER MATEUSZ LEGNICA
2. GDULA ARKADIUSZ LEGNICA
3. CZERNIEJEWSKI SYLWESTER SIECHNICE
3. PAŁKA GRZEGORZ ŚWIDNICA
KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG
1. BISZCZAK PIOTR LEGNICA
2. GRAMEK MICHAŁ WROCŁAW
3. TALARCZYK PRZEMYSŁAW OPOLE
3. SOCHORA DAWID SLAVICIN
KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -70 KG
1. KRUPA KRZYSZTOF DZIERŻONIÓW
2. RESZKA BARTOSZ SIECHNICE
3. MAZUR KRZYSZTOF SIERADZ
3. BIAŁOWĄS MACIEJ WROCŁAW
KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -75, + 75 KG
1. SYPIEŃ PATRYK WROCŁAW
2. GODOŚ MATEUSZ WROCŁAW
3. PANIĄCZYK ROBERT GŁOGÓW
3. PAPOŃ PAWEŁ TARNÓW OPOLSKI
KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH
1. RESZKA BARTOSZ SIECHNICE
2. KRUPA KRZYSZTOF DZIERŻONIÓW
3. GDUŁA ARKADIUSZ LEGNICA
WALKI REŻYSEROWANE -OPEN
1. GDULA ARKADIUSZ BISZCZAK PIOTR LEGNICA
2. PAPOŃ PAWEŁ KIELIAN IWONA TARNÓW OPOLSKI
3. DYBAŚ TOMASZ SASUŁA MICHAŁ DZIERŻONIÓW
KUMITE JUNIOREK MŁ. - KAT. -55 KG
1. PRAŁAT SANDRA GŁOGÓW
2. MARYNOWICZ SANDRA TARNÓW OPOLSKI
3. GRZYWA KATARZYNA SIECHNICE
3. POPCZYK JOANNA OPOLE
KUMITE JUNIOREK MŁ. - KAT. +55 KG
1. WÓJCIK PAULINA WROCŁAW I
2. GABRYSIAK AGNIESZKA WROCŁAW
3. DRGOVA VLADIMIRA SLAVICIN
3. KIELIAN IWONA TARNÓW OPOLSKI
KATA JUNIOREK MŁODSZYCH
1. POPCZYK JOANNA OPOLE
2. GRZYWA KATARZYNA SIECHNICE
3. GABRYSIAK AGNIESZKA WROCŁAW
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1. WROCŁAW
2. GŁOGÓW
3. OPOLE