Legnica 2004 r.
Kumite mężczyzn -65kg
1. Łukasz Nowak - Głogów
2. Bartosz Całka - Świdnica
3. Mateusz Bieleń - Lubin
3. Paweł Sowa - Lubin
Kumite mężczyzn -70kg
1. Arkadiusz Sieczka - Sieradz
2. Wojciech Radziewicz - Opole
3. Artur Chanzel - Wrocław
3. Radosław Siręga - Siechnice
Kumite mężczyzn -75kg
1. Paweł Biszczak - Legnica
2. Jakub Piątkowski - Sieradz
3. Adam Szablewski - Wrocław
3. Jan Pikul - Wrocław
Kumite mężczyzn -80kg
1. Radosław Kosicki - Sieradz
2. Józef Rudnicki - Ząbkowice
3. Petr Droscak - Czechy
3. Piotr Pawelec - Sieradz
Kumite mężczyzn open
1. Sylwester Sypień - Wrocław
2. Robert Comski - Wrocław
3. Tomasz Kasel - Czechy
3. Piotr łukasiewicz - Wrocław
Kumite-oldboy open
1. Robert Madej - Wrocław
2. Krzysztof Korecki - Opole
3. Sławomir Derlatko - Lubin
Kumite juniorów -60kg
1. Bartosz Nowakowski - Legnica
2. Łukasz Szweiger - Opole
3. Łukasz Kierul - Głogów
3. Marcin Struska - Czechy
Kumite juniorów -65kg
1. Patryk Sypień - Wrocław
2. Sławomir Czarnecki - Wrocław
3. Marek Rożek - Lubin
3. Bartosz Stasina - Lubin
Kumite juniorów - open
1. Marcin Pacholak - Ząbkowice
2. Dawid Witasik - świdnica
3. Mateusz Wiśniewski - Lubin
3. Marek Sielicki - Wołów
Kata mężczyzn
1. Wojciech Radziewicz - Opole
2. Tomasz Staściuk - Dzierżoniów
3. Józef Rudnikci - Ząbkowice
Kata juniorów Mł.
1. Marcin Uroda - Opole
2. Bartosz Reszka - Siechnice
3. Łukasz Radomski - Wrocław
Clicker mężczyzn
1. Tomasz Staściuk - Dzierżoniów
2. Marek Sielicki - Wołów
3. Tomasz Ptasiński - Ząbkowice
3. Józef Rudnicki - Ząbkowice
Walki reżyserowane jun. mł.
1. Piotr Biszczak- Arkadiusz Gdula - Legnica
2. Krzysztof, Marcin Krupa - Dzierżoniów
3. Łukasz, Marcin Radomski - Wrocław
Kumite kobiet -55kg
1. Łucja Pustelnik - Wrocław
2. Maja Kijas - Wrocław
3. Justyna Janas - Siechnice
3. Katarzyna Grzywa - Siechnice
Kumite kobiet open
1. Agnieszka Sypień - Wrocław
2. Agnieszka Marczuk - Legnica
3. Iwona Płowas - Wrocław
3. Natalia Janocha - Wrocław
Kata kobiet
1. Aleksandra Radziewicz - Opole
2. Maja Kijas - Wrocław
3. Natalia Janocha - Wrocław
Clicker kobiet
1. Agnieszka Mikołajczyk - Dzierżoniów
2. Florentyna Brzóska - Ząbkowice
3. Hortensja Brzóska - Ząbkowice
3. Agnieszka Sielicka - Wołów
Kumite juniorek -55kg
1. Katarzyna Czuj - Głogów
2. Agnieszka Gabrysiak - Wrocław
3. Kamila Piechowiak - Głogów
3. Katarzyna Grzywa - Siechnice
Kumite juniorek +55kg
1. Ewelina Piechowiak - Głogów
2. Anna Ignacik - Głogów
3. Maja Krawiec - Ząbkowice
3. Agnieszka Jaworska - Opole
Kata juniorek Mł.
1. Beata Szramiak - Opole
2. Kamila Piechowiak - Głogów
3. Ewelina Piechowiak - Głogów