+48.774419369

Opolski Klub Karate Kyokushin prowadzi zajęcia w kilku lokalizacjach w Opolu oraz sześciu Opolskich miejscowościach: Niemodlin, Łubniany, Kup, Kadłub, Ozimek, Dębska Kuźnia, Turawa.
Aby zapisać się do danej grupy należy skontaktować się z prowadzącym grupę.


Zapisać się można również w siedzibie klubu osobiście lub telefonicznie.
Centrum Challenger
ul. Chabrów 52, 45-221 Opole
tel. 77/4419369
Zapraszamy w godzinach 13:00-21:30.

W naszej ofercie również TRENING PERSONALNY - dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Godziny dostosowane do klienta. Kontakt telefoniczny: 794211355 (Konrad), 502103428 (Agata)

I. OPOLE - DOJO - ul. Chabrów 52 

GRUPY POCZĄTKUJĄCE:

1. Dzieci 5-9 lat
wtorki i czwartki
I grupa - 1600-1655
II grupa - 1700-1755
Prowadzący:

czwartki:


Agata Kozubowska
tel.: 502-103-428


wtorki:

Beata Szramiak
tel.: 535-222-063



Kamil Stankiewicz
tel. 791-646-398

2. Młodzież +10 lat
wtorki i czwartki 1800-1925
Prowadzący:


Artur Wiśniewski
tel.: 667-296-319

3. Dorośli +16 lat
wtorki i czwartki 1900-2000

Prowadzący:


Konrad Kozubowski
tel.: 794-211-355

4. Karate LADIES
środy 18:00

Prowadzący:


Agata Kozubowska
tel.: 502-103-428

GRUPY ZAAWANSOWANE (KADRA):

1. Dzieci 8-10 lat
poniedziałki, środy, piątki 1700-1755
Prowadzący:


Konrad Kozubowski
tel.: 794-211-355



Agata Kozubowska
tel.: 502-103-428



2. Młodzież 11-14 lat
poniedziałki, środy, piątki 1800-1925
Prowadzący:


Konrad Kozubowski
tel.: 794-211-355



3. +15 lat
poniedziałki, środy, piątki 1930-2115
Prowadzący:

Mariusz Godoś
tel.: 502-463-102



4. +30 lat (T-rex fighters)
wtorki, czwartki 1930-2115
Prowadzący:


Artur Wiśniewski
tel.: 667-296-319


II. OPOLE – Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Hubala 2
(sala środowiskowa w budynku gdzie mieści się świetlica)


Wtorki i czwartki w godz. 1600-1715
Prowadzący:


Bogusław Wiśniewski
tel.: 600-281-259


III. OPOLE – Szkoła Podstawowa nr 2 (budynek B - dawne PG 4), ul. 1 Maja 145


1. Grupa młodzieżowa

wtorki 1815-2000
czwartki 1815-2000


Bogusław Wiśniewski
tel.: 600-281-259


IV KUP – Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. 1 Maja 6a

Poniedziałki i czwartki w godz. 1800-1930


Prowadzący:


Przemysław Zdybek
tel.: 663-217-456


Agata Chaba
tel.: 663-854-650


V OZIMEK

 
Zapisy w trakcie.
Prosimy o kontakt telefoniczny.


Prowadzący:


Bogusław Wiśniewski
tel.: 600-281-259


VI NIEMODLIN – Hala widowiskowo-sportowa, ul. Reymonta 11


Poniedziałki i środy w godz. 1700-1830
Prowadzący:


Bartosz Wiśniewski
tel.: 792030885


VII ŁUBNIANY – Szkoła Podstawowa, ul. Opolska 51

Wtorki 1715-1830
Czwartki w godz. 1730-1845

Prowadzący:


Bartosz Wiśniewski
tel.: 792-030-885


VIII DĘBSKA KUŹNIA– Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Wiejska 53


1. Dzieci

Wtorki i czwartki w godz. 1715-1800


2. Młodzież i dorośli

Wtorki i czwartki w godz. 1745-1915
Prowadzący:


Mariusz Prochalski
tel.: 501-088-558


IX KADŁUB - Szkoła Podstawowa, ul. Powstańców Śląskich 26

1. Dzieci
Poniedziałki i piątki w godz. 1800-1900

Prowadzący:


Artur Wiśniewski
tel.: 667-296-319


X TURAWA - Szkoła Podstawowa, ul. Opolska 47

Poniedziałki i środy w godz. 1700-1800

Prowadzący:



Kamil Stankiewicz
tel. 791-646-398