Opolski Klub Karate Kyokushin prowadzi zajęcia w Opolu oraz ośmiu Opolskich miejscowościach: Niemodlin, Łubniany, Kup, Kadłub, Ozimek, Chrząstowice, Turawa, Zakrzów Turawski.
Aby zapisać się do danej grupy należy skontaktować się z prowadzącym grupę.
Opłata za zajęcia jest miesięczna i jest uzależniona od miejsca treningów.
Cennik: 135-155 zł/mc.
Zapisać się można również w siedzibie klubu osobiście lub telefonicznie.
Centrum Challenger
ul. Chabrów 52, 45-221 Opole
tel. 77/4419369
Dodatkowo posiadamy ofertę zajęć sportowych dla młodzieży i dorosłych:
- fitness
- tai-chi
Więcej informacji o zajęciach dodatkowych [TUTAJ]
I. OPOLE - DOJO - ul. Chabrów 52
GRUPY POCZĄTKUJĄCE:
1. Dzieci 5-8 lat
wtorki i czwartki
1600-1645
2. Dzieci 9-12 lat
wtorki i czwartki
1700-1745
3. Młodzież 13-17 lat
wtorki i czwartki
1800-1910
4. +35 lat (T-rex fighters)
wtorki, czwartki 1930-2100
Prowadzący:
Artur Wiśniewski
tel.: 667-296-319
GRUPY ZAAWANSOWANE:
1. Dzieci 5-8 lat
poniedziałki, środy, piątki 1600-1645
Prowadzący:
Beata Szramiak
tel.: 535-222-063
Wiktoria Ful
tel. 575-466-470
2. Dzieci 9-12 lat
poniedziałki, środy, piatki 1700-1755
Kamil Stankiewicz
tel. 791-646-398
3. Młodzież 13-17 lat
poniedziałki, środy, piątki 1800-1910
3. dorośli +17 lat
poniedziałki, środy, piątki 1920-2100
Prowadzący:
Mariusz Godoś
tel.: 502-463-102
II. OPOLE – Szkoła Podstawowa nr 2 (budynek B - dawne PG 4), ul. 1 Maja 145
1. Grupa młodzieżowa
wtorki 1830-2000
czwartki 1830-2000
Bogusław Wiśniewski
tel.: 600-281-259
III KUP – Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. 1 Maja 6a
Poniedziałki w godz. 1800-1930
Środy w godz. 1700-1830
Prowadzący:
Przemysław Zdybek
tel.: 663-217-456
IV OZIMEK - ul. Słowackiego 5 (sala przy Zespole Szkół Zawodowych przy warsztatach)
- poniedziałki i środy 1730-1915
Prowadzący:
Bogusław Wiśniewski
tel.: 600-281-259
V NIEMODLIN – Hala widowiskowo-sportowa, ul. Reymonta 11
Poniedziałki i środy w godz. 1715-1845
Prowadzący:
Bartosz Wiśniewski
tel.: 792030885
VI ŁUBNIANY – Szkoła Podstawowa, ul. Opolska 51
Wtorki i czwartki 1715-1845
Prowadzący:
Bartosz Wiśniewski
tel.: 792-030-885
VII CHRZĄSTOWICE - Hala Sportowa ul. Polna 3
Wtorki i czwartki w godz. 1730-1900
Prowadzący:
Mariusz Prochalski
tel.: 501-088-558
VIII KADŁUB - Szkoła Podstawowa, ul. Powstańców Śląskich 26
1. Dzieci
Poniedziałki i piątki w godz. 1800-1900
Prowadzący:
Artur Wiśniewski
tel.: 667-296-319
IX TURAWA - Hala Sportowa, ul. Opolska 47 A
Poniedziałki i środy w godz. 1730-1830
Prowadzący:
Kamil Stankiewicz
tel. 791-646-398
X ZAKRZÓW TURAWSKI - świetlica przy przedszkolu, ul. Główna 20 B
Wtorki i czwartki w godz. 1840-1940
Prowadzący:
Kamil Stankiewicz
tel. 791-646-398