+48.774419369

OKKK reprezentuje od września 2012. Wcześniej był zawodnikiem Bartoszyckiego Klubu Karate Kyokushin.

KUMITE

Mistrzostwa Europy

  • 2017 (Roskilde) - 2 miejsce


Mistrzostwa Polski

  • 2017 (Sosnowiec) - 3 miejsce -65kg
  • 2015 (Koszalin) - 3 miejsce -65kg
  • 2014 (Katowice) - 1 miejsce -65kg
  • 2013 (Świnoujście) - 3 miejsce -65kg
  • 2012 (Sosnowiec) - 1 miejsce -65kg



Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • 2011 (Lublin) - 1 miejsce -65kg
  • 2010 (Kraków) - 1 miejsce -65kg
  • 2010 (Kraków) - 3 miejsce open (lekki kontakt)
  • 2009 (Świnoujście) - 2 miejsce -65kg
  • 2008 (Radzymin) - 1 miejsce -60kg



Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy

  • 2019 (Turek) - 1 miejsce -65kg
  • 2017 (Końskie) - 1 miejsce -65kg
  • 2014 (Łańcut) - 3 miejsce -70kg
  • 2013 (Ełk) - 3 miejsce -70kg



Swedish Open

  • 2012 (Goteborg) - 2 miejsce -70kg



Austrian Open

  • 2007 (Wiedeń) - 1 miejsce -60kg


Challenger

  • 2018 (Opole) - 1 miejsce -75kg
  • 2015 (Opole) - 1 miejsce -70kg
  • 2014 (Opole) - 2 miejsce -70kg
  • 2012 (Opole) - 3 miejsce -65kg


WALKI REŻYSEROWANE

Mistrzostwa Polski Juniorów

  • 2005 (Lublin) - 1 miejsce
  • 2003 (Katowice) - 1 miejsce


KATA

Mistrzostwa Europy

  • 2019 (Wilno) - 2 miejsce
  • 2018 (Wrocław) - 1 miejsce
  • 2017 (Roskilde) - 1 miejsce
  • 2016 (Tbilisi) - 1 miejsce
  • 2015 (Warszawa) - 1 miejsce
  • 2014 (Baku) - 4 miejsce
  • 2013 (Lucerna) - 6 miejsce
  • 2012 (Antwerpia) - 5 miejsce
  • 2011 (Wilno) - 9 miejsce
  • 2010 (Gorzów Wlkp.) - 2 miejsce


Mistrzostwa Europy Młodzieżowców

  • 2012 (Kielce) - 1 miejsce
  • 2011 (Wrocław) - 3 miejsce
  • 2010 (Wilno) - 6 miejsce


Mistrzostwa Polski

  • 2018 (Tarnowskie Góry) - 1 miejsce
  • 2017 (Lublin) - 1 miejsce
  • 2016 (Olsztyn) - 1 miejsce
  • 2015 (Wieliczka) - 1 miejsce
  • 2014 (Koszalin) - 1 miejsce
  • 2013 (Płock) - 1 miejsce


Mistrzostwa Polski Młodzieżowców

  • 2011 (Lublin) - 2 miejsce
  • 2010 (Kraków) - 3 miejsce
  • 2009 (Świnoujście) - 3 miejsce
  • 2008 (Radzymin) - 2 miejsce


Polish Open

  • 2012 (Nowa Ruda) - 2 miejsce


Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy

  • 2014 (Łańcut) - 1 miejsce
  • 2013 (Ełk) - 1 miejsce


Austrian Open

  • 2011 (Wiedeń) - 2 miejsce
  • 2010 (Wiedeń) - 3 miejsce
  • 2007 (Wiedeń) - 1 miejsce


Challenger

  • 2012 (Opole) - 1 miejsce open
  • 2011 (Opole) - 1miejsce

KATA DRUŻYNOWE

Mistrzostwa Europy

  • 2019 (Wilno) - 1 miejsce (w teamie z: Mateusz Golomb, Kamil Stankiewicz, Filip Szeller)
  • 2018 (Budapeszt) - 1 miejsce (w teamie z: Mateusz Golomb, Kamil Stankiewicz, Filip Szeller)