+48.774419369
 +48.502103428

W dniach 23-26.08.2018 odbył się Summer Camp Shinkyokushin w Bydgoszczy. Obóz zorganizowany przez Tomasz Basiak Shinkyokushin Team oraz Jeremicz & Wilento Branch. Gośćmi specjalnymi byli sensei Emi Shoguchi oraz shihan Kensaku Yamamoto z Japonii. W obozie uczestniczyło 150 karateków, a Opole reprezentowali shihan Mariusz Godoś, sensei Konrad Kozubowski, sensei Agata Kozubowska oraz senpai Wiktoria Ful.


Podczas obozu mieliśmy okazję uczestniczyć w treningach specjalistycznych kładących nacisk na taktykę walki, sposób wykonywania kopnięć i uderzeń, z wykorzystaniem tarcz treningowych oraz kata. Każdego dnia odbywał się również rozruch poranny. Sensei Emi była w Polsce już po raz drugi (pierwszy raz w 2016 roku) i tym razem treningi z jej uczestnictwem były cennym doświadczeniem, a jej niesamowita pogoda ducha sprawiała, że atmosfera podczas treningów jak i poza nimi była niezwykle pozytywna. Shihan Yamamoto przyjechał do Polski po raz pierwszy, ale jak zaznaczył, nie ostatni. Treningi w jego wykonaniu były konkretne, skupiające się na odpowiednim prowadzeniu walki. Poza gośćmi specjalnymi mieliśmy okazję trenować również pod okiem Shihan Bogusława Jeremicza oraz Shihan Artura Wilento.

Treningi z takimi osobistościami jak Mistrzyni Świata Emi Shoguchi oraz jej trener Kensaku Yamamoto są bezcennym doświadczeniem w życiu każdego karateki.

Poniżej kilka zdjęć w wykonaniu Piotra Sztencla

Więcej zdjęć:
Part 1 [ZOBACZ]
Part 2 [ZOBACZ]
Part 3 [ZOBACZ]
Part 4 [ZOBACZ]
Part 5 [ZOBACZ]