+48.774419369

W dniach 31.10-4.11.2018 odbyło się zgrupowanie w Gliczarowie Górnym, w którym uczestniczyło 40 osób. Program realizowany podczas wyjazdu był podzielony dla dwóch grup – zawodniczej i rekreacyjnej.

Podczas wyjazdu odbyły się dwie wycieczki górskie. Pierwszą z nich była wycieczka nad Morskie Oko. Grupa zawodnicza trasę nad Morskie Oko pokonała biegiem, a następnie wspięła się jeszcze do Czarnego Stawu. Podczas wycieczki, a w szczególności już u celu towarzyszył nam bardzo mocny wiatr. Pomimo tego pogoda była słoneczna, a wszystkim dopisywały wspaniałe humory. Atrakcją na trasie był jeleń, który z chęcią pozował do zdjęć z turystami.
Kolejne wycieczki odbyły się na Zawrat oraz Kasprowy Wierch. Grupa zawodnicza skoro świt ruszyła w stronę Zawratu. Niesamowite widoki, pozytywne nastroje i idealne warunki sprawiły, że wycieczka zostanie w naszych wspomnieniach na długie lata. Podczas drogi powrotnej zaliczyliśmy nawet kąpiel w górskim potoku. W tym samym dniu druga grupa wjechała kolejką na Kasprowy Wierch, gdzie rozciągały się przepiękne widoki na Polskie Tatry. W dół wracaliśmy już w dwóch grupach – jedni kolejką, pozostali szlakiem.
Mieliśmy okazję również odwiedzić Zakopaniańskie Krupówki i zrelaksować się przy gorącej aromatycznej herbatce.

Podczas zgrupowania odbywały się treningi: rozruchy (bieg górski z podbiegami, trening siłowy na sali), techniczne i ze sprzętem treningowym, taktyka walki i sparingi, kata, rozciąganie i rolowanie.

Oczywiście nie obyło się bez regeneracji na termach w Bukowinie Tatrzańskiej, które podczas wyjazdu odwiedziliśmy dwukrotnie.

Wieczorami była okazja do integracji przy grach planszowych, piłkarzykach czy ping-pongu.

Jak zawsze podczas pobytu w Gliczarowie towarzyszyły nam przepyszne domowe posiłki przygotowywane przez Państwa Skupniów i rodzinna atmosfera. W tym roku mieliśmy wręcz wiosenną pogodą, temperatura sięgała nawet 20 stopni! Było to dla nas ciekawe porównanie ze zgrupowaniem w poprzednim roku, podczas którego chodziliśmy w śniegu po kolana.

 

Więcej zdjęć [TUTAJ]