+48.774419369
 +48.502103428

W dniu 22.04.2017 odbył się turniej Karate Shinkyokushin w Kamiennej Górze. W zawodach uczestniczyło około 240 zawodników z 14 klubów karate Polski i Czech. Zawody były częścią IV Dolnośląskiej Ligii Karate Shinkyokushin 2017 i był to I turniej Ligowy rozpoczynający rywalizację sportową dla dzieci i młodzieży od 6 do 18 lat.

Z Opolskiego Klubu Karate Kyokushin w turnieju wzięło udział kilkunastu zawodników, którzy zaprezentowali się w konkurencjach kata i kumite. W kata złoty medal wywalczyła Marta Muszyńska oraz Filip Muszyński, srebro zdobyła Laura Bąk, a brąz Julia Pracka. Dodatkowo Filip Muszyński otrzymał wyróżnienie dla najlepszego "kaciarza" zawodów.

W kumite niestety nie udało się tym razem wywalczyć wielu medali. Udało się to jedynie Julii Prackiej, która zwyciężyła w swojej kategorii oraz Mateuszowi Bewko, który zajął 2 miejsce. Radosław Kruczek i Filip Draguła wygrali po 1 walce, co nie wystarczyło aby zdobyć medal. Pozostali odpadli w swoich pierwszych pojedynkach.

Podczas zawodów opiekę nad drużyną sprawował sensei Bartosz Wiśniewski.