+48.774419369
 +48.502103428

W dniu 30 września 2017 odbył się 15 Turniej Challenger, który zorganizowany został w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

W zawodach wystąpiły kluby z Opola, Wrocławia (Lamot Dojo i Princeps), Kielc, Tarnowa, Warszawy (TBST), Konstancina-Jeziornej (Ippon) i Otwocka (KSW Bushi). Turniej był zorganizowany w postaci gali w kategoriach juniorów i seniorów. Opole reprezentowali juniorzy Wiktoria Ful i Mateusz Bewko oraz seniorzy Agata Chaba i Kamil Stankiewicz. Naszym zawodnikom udało się wywalczyć kilka medali. Wiktoria zdobyła brąz, Kamil Stankiewicz srebro, a Agata Chaba i Mateusz Bewko stanęli na najwyższym stopniu podium.

Podczas turnieju mieliśmy okazję zobaczyć kilka pokazów tj. zumba, pokaz karate dzieci oraz pokaz temashiwari w wykonaniu Konrada Kozubowskiego.