+48.774419369
 +48.502103428

Na Mistrzostwach Europy w Baku OKKK reprezentowała pięcioosobowa drużyna w składzie: Agata Godoś (kumite seniorek -65kg), Paulina Bengsz (kumite juniorek -60kg) oraz Aleksandra Bukowa, Anna Kolasińska i Konrad Kozubowski w kata seniorów.

W pierwszym dniu zawodów odbyły się konkurencje kata juniorów i seniorów oraz kumite juniorów. Aleksandra zajęła w pierwszej rundzie 9 miejsce, które utrzymała po rundzie drugiej nie awansując do finału. Nie udało się jej obronić wicemistrzowskiego tytułu sprzed roku. Anna po dwóch rundach zajęła 12 miejsce. Konrad po wykonaniu seipai w rundzie finałowej uplasował się tuż za podium na 4 miejscu co było jego najwyższym osiągnięciem w Mistrzostwach Europy Seniorów.

Paulina w pierwszej walce spotykała się z węgierką Kitti Horvath. Paulina mocno opierała się wyższej przeciwniczce, jednak w drugiej połowie walki Horvath zdobyła waza-ari przez mawashi geri jodan. Mimo wielu prób nie udało się odrobić straty. Ostatecznie Horvath zdobyła 3 miejsce w kategorii.

W drugim dniu zawodów zmagania na matach toczyli seniorzy. Agata Godoś spotkała się z Lidią Kormondi z Węgier. Była to jedna z liczniej obsadzonych kategorii. Kormondi przez dopracowaną taktykę walki, mocne uderzenia i doskonałe poruszanie się na macie zdecydowanie zdominowała naszą zawodniczkę. Węgierka zajęła 3 miejsce w kategorii.

Polska reprezentacja zdobyła łącznie 9 medali.
Medale wśród seniorów zdobyły Agata Kaliciak 2 miejsce (+65kg) i Marta Lubos 3 miejsce (-55kg), a wśród juniorów: Weronika Sadowska 1 miejsce (-65kg), Eliza Piotrowska 2 miejsce (+65kg), Monika Zielińska 3 miejsce (-65kg), Jakub Zagończyk 3 miejsce (-65kg), Mateusz Kaptur 3 miejsce (+75kg) i Michał Karpowicz 3 miejsce w kata.