+48.774419369
 +48.502103428

W dniu 21.09.2013r. na hali sportowej Opolskiej Politechniki odbył się XI Turniej Challenger, który miał na celu wyłonienie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy U22 i Open Seniorów w Oradei. W zawodach wzięło udział 51 zawodników z 18 klubów z całej Polski. Opolski Klub Karate Kyokushin reprezentowała czteroosobowa drużyna: Anna Kolasińska, Agata Godoś, Mateusz Golomb i Wojciech Pryjda.
Ania wystartowała w konkurencji kata, w której stanęła na najwyższym miejscu podium. W tej samej konkurencji startował również Mateusz, który zajął 4 miejsce.

W kategorii kumite U22 -60kg Agata Godoś w pierwszej walce zmierzyła się z Natalią Wódką z Konstancina Jeziorna, z którą wygrała po dogrywce. W kolejnej walce spotkała się z Klaudią Masztalerz z Tarnowskich Gór, z którą przegrała przez wskazanie po dwóch dogrywkach. Zajęła 3 miejsce w kategorii.
Wojciech Pryjda, mimo przegranej walki w kategorii U22 - 65kg, zajął 3 miejsce.

Mateusz Golomb w kategorii U22 -80kg pokonał Jonasza Sosnę z Tarnowskich Gór, jednak w kolejnej walce trafił na mocnego Marka Wolnego, również z klubu z Tarnowskich Gór, z którym przegrał przez waza-ari (uraken shita tsuki). Ostatecznie Mateusz zajął 2 miejsce.

Na Mistrzostwa Europy w konkurencji U22 z OKKK zakwalifikowali się: Anna Kolasińska w kata, Agata Godoś -55kg i Mateusz Golomb -85kg . Zawody odbędą się w Rumunii w Oradei 15-16.11.2013r.