+48.774419369
 +48.502103428

W dniu 8.12.2012 w Tarnowie odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Międzyklubowe Karate Shinkyokushinkai. W zawodach wzięło udział 314 zawodników z 29 klubów, w tym 3 osoby z Opolskiego Klubu Karate Kyokushin: Agata Chaba, Michał Wachnicki i Paulina Żmuda. Opolscy zawodnicy zdobyli aż 4 medale: 1 złoty, 2 srebrne i 1 brązowy. Złoto należy do Pauliny Żmudy, która zwyciężyła w kategorii kata kadetek, a tuż za nią stanęła Agata Chaba zdobywając srebrny medal. Agata wywalczyła również 3 miejsce w kumite kadetek. Michał Wachnicki zajął 2 miejsce w kata 10-12 lat, przegrywając z Adrianem Dzikim z Leżajska.

Zawody zakończyły się dość późno ze względu na ilość rozegranych konkurencji, 19 konkurencji kumite i 12 konkurencji kata.

Wyniki: [POBIERZ]