+48.774419369
 +48.502103428

12 stycznia 2013 r. w Rzeszowie odbył się turniej Polish Open Shinkyokushin – Carpathia Cup 2013. Organizatorem Imprezy był Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM. W Turnieju wystartowało 135 zawodników z 33 Klubów z Polski oraz Białorusi i Węgier. Zawodnicy rywalizowali w kategorii Junior oraz Senior, reprezentując następujące Federacje: Shinkyokushin, IFK, Matsushima, Oyama, Seido, Sosai.

Opolski Klub Karate Kyokushin reprezentowały: Agata Chaba i Michalina Macierzyńska, które wystartowały w kategorii semi kontakt juniorek +60 kg. Michalina przegrała swoją walkę eliminacyjną przez wazari (mawashi jodan), a Agata, która w eliminacjach wygrała po dogrywce przez jednogłośne wskazanie sędziów, uległa (również po dogrywce) w półfinale Sylwii Szymkiewicz z Szydłowca stosunkiem głosów 3:2 i ostatecznie zajęła 3 miejsce.

Była to III edycja tego Międzynarodowego Turnieju w Rzeszowie, który jest Otwarty dla wszystkich Federacji Karate.
Podczas oficjalnego otwarcia obecny był Radca Ambasady Japonii Pan Hiroshi Matsumoto, Poseł na Sejm RP Dariusz Dziadzio oraz v-ce Prezydent Miasta Rzeszowa Stanisław Sienko. Shihan Remigiusz Karpiński wręczył czarne pasy Sensei, którzy podczas Letniego Obozu zaliczyli egzamin na stopnie mistrzowskie.

Wyniki: [POBIERZ]